- Je kleding uitkiezen zonder eerst het weerbericht te checken. Altijd slippertjes en korte broeken weer.
- Op stap gaan zonder van te voren af te spreken wie de bob is. Iedereen rijdt zelf. En een wijntje meer of minder wordt niet zo moeilijk over gedaan.
- Kerst vieren in de tuin, op het terras of op het strand. Zonder dat je tenen eraf vriezen.
- Een half opgegeten leguaan voor je deur vinden. In Nederland vingen m’n honden alleen maar konijnen en vogels.
- 6 Nieuwe autobanden per jaar moeten kopen. Iets met veel gaten in de weg.
- De verkeersregels aan je laars lappen. Niemand die daar moeilijk over doet. Nee ook de politie niet.
- In een uurtje van de ene kant naar de andere kant van het land rijden. Dus nooit iets missen omdat het te ver weg is.
- schildpadden spotten tijdens het snorkelen. In Nederland kwam ik ze alleen in een vissenkom tegen.
- In een helder blauwe zee zwemmen. Elke dag.
- Je huis schilderen in de kleur die je mooi vindt. Hoezo past niet bij het straatbeeld?
- De hele ochtend bij een (overheid) instantie zitten. Want waarom zou je snel en makkelijk alles online regelen.
- je mooiste jurk aantrekken. zonder dat mensen zich afvragen waarom je er zo netjes uitziet.
- Last minute een gezellige strandbarbecue of stapavondje hebben. Niks maanden van te voren je agenda’s bij elkaar leggen om uiteindelijk maar een datum prikker te gebruiken.
- Op stap gaan zonder een hand boven je glas te moeten houden. Pilletjes zijn veel te duur om in iemand anders drinken te gooien.
- Lekker een uitgebreide lunchpauze nemen. Anders dan je boterhammetjes met kaas snel naar binnen schuiven in de bedrijfskantine.
Ook leuk om te lezen: Wat kan wel in Nederland maar niet op Curacao.
En dit ook: De leukste uitjes op Curacao.
8 reacties
Ik vind je toppie met al die info
Ik zou ook zo graag weer willen komen met me gezin
Hoeveel geld heb je in totaal nodi g om op curacou te kunnen leven ik zou heel graag willen komen
Ben echt zat van dit soort dingen…dit is meer subjectief en het is niet te generaliseren. Als je het over je eigen ervaring hebt, zet het gewoon er bij
Dit is een blog, dus alles wat hier opstaat is mijn eigen mening en eigen ervaring…?? 😀
Iets leuks of opmerking zeggen ( dat zij goed eruit ziet) zonder een boete te krijgen
ik vind het nogal persoonlijke ervaringen die je geeft in je artikelen, ervaringen vanuit een Hollandse mindset, en je brengt ze als “algemene” uitspraken, geldend voor iedereen. Reacties n.a.v. tekst hierboven: Nederlandse stagiairs geven nogal eens aanstoot door naar locale begrippen onfatsoenlijk gekleed te gaan of zich onfatsoenlijk te gedragen. Als je 6 nieuwe autobanden nodig hebt per jaar moet je toch eens kijken in wat voor auto je rijdt, of hoe je rijstijl is. Aleen het bureau rijbewijzen had tot voor kort onacceptabele wacht-tijden en procedures. Is nu bij Kranshi ondergebracht. Kranshi doet het al jaren heel goed, Autokeuringslokaal is ook prima, UTS (vroeger berucht) heeft normale wachttijden etc.
Precies
Nou die pilletjes zijn hier wel degelijk ook! Compleet weekend naar de haaien!! Na happy Hour op vrijdag, en nee, ik had 2-3 biertjes en 1/2 glas wij. Toen het helemaal fout ging!!
Dus let op elkaars drankjes!!❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
Ik woon hier meer dan 10 jaar, he t is echt geen flauwekul
Natuurlijk moet je eigenlijk altijd blijven opletten. dit artikel is ook gewoon voor de fun. En ik weet idd dat hier pilletjes gewoon te koop zijn, maar voor veel geld. Maar al met al komt het hier bijna nooit voor, en in Nederland zeer regelmatig. (heb ooit zelfs 2 keer op 1 festival iets in mn drinken gehad, gelukkig allebei de keren gezien). Wel balen dat je het hier mee hebt moeten maken.